O mnie…

Choć mam 21 lat dopiero zacznę studiować na UWM w Olsztynie. Mój plan jest skomplikowany, zresztą jak wszystko w ostatnim czasie. Zbiera się materiał na całkiem niezłą książkę. Zacznę od zootechniki, a skończę jako weterynarz lub weterynarz i zootechnik. Warto by wspomnieć, że mam już kilka semestrów na Politechnice na moim koncie. Nie myślcie, że skacze z kwiatka na kwiatek, choć to tak może wyglądać. Prawda jest taka, że od dłuższego czasu dążyłam do pracy ze zwierzętami (dążyć to chyba nie jest odpowiednie słowo), ale brakło mi odwagi by podjąć konkretną decyzję.

Wracając do książek to nie wyrosłam z fantasy, które ubóstwiam. Jedna z nielicznych stabilnych rzeczy w moim życiu. Można do tego dodać jeszcze dwie moje pasje: jazdę konną i pieczenie. Mój gust muzyczny jest dość zróżnicowany. A moje życie jeszcze bardziej skomplikowane, o czym się przekonacie o ile zajrzycie tu od czas do czasu.

Staram się podążać prosto do celu, ale już widzę mnóstwo ostrych zakrętów na mojej drodze.

Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>